fbpx
Female coach answering questions in a work meeting

Szkolenie Amazon

Skierowany do każdego zainteresowanego sprzedażą zagraniczną

Sprzedaż na Amazon krok po kroku

O tym, że sprzedawanie za pośrednictwem serwisu Amazon jest bardzo opłacalne, przekonało się już wielu klientów. Proponujemy szkolenie Amazon, w czasie którego nauczymy każdego przydatnych umiejętności, które zaowocują znacznie zwiększoną sprzedażą.

Szkolenie Amazon dla każdego

Jako doświadczeni pracownicy firm proponujących klientom rozmaite szkolenia z zakresu sprzedaży, jesteśmy w stanie dopasować temat takiego kursu bezpośrednio do danej grupy odbiorców. Posiadamy bowiem wieloletnie doświadczenie w sprzedaży na międzynarodowych platformach. Nabytą w czasie tych lat wiedzę chętnie przekazujemy klientom, którzy mogą dzięki temu wiele zyskać!

Takie indywidualne szkolenie Amazon to możliwość poznania różnego rodzaju tajników sprzedażowy czy modeli marketingowych, które w korzystny sposób wpływają na zwiększenie popytu na wybrane towary. Wiedza taka dotyczy nie tylko samego handlu; chętnie opowiadamy również o możliwościach rozwoju na światowym rynku. Sprzedaż zagraniczna jest zazwyczaj bardzo korzystna dla handlarza; wymaga jednak odpowiednich umiejętności, które można nabyć właśnie za pomocą naszych kursów.

Szkolenie Amazon – jak przebiega?

Kurs sprzedaży na Amazon jest dostępny w przystępnej cenie. Może z niego skorzystać praktycznie każdy, kto chciałby udoskonalić swoje kompetencje. Oferujemy szkolenie Amazon online, w którym można uczestniczyć w dowolnym momencie. Pomoc w sprzedaży Amazon, którą oferujemy zainteresowanym, sprawdza się bardzo skutecznie. Warto również dodać, że mamy w ofercie także inne kursy. Jednym z nich jest obsługa sprzedaży Amazon; kurs taki będzie idealny dla każdego, kto chciałby zlecić zarządzanie sprzedażą swoich produktów profesjonalistom. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – formularz kontaktowy można znaleźć na stronie internetowej.

Skorzystaj z naszej oferty!

Wybierz swój plan

Beginner
Beginner + AdvancedBest choise
Amazon jest obecnie jedną z największych szans rozwoju działalności online dla marek, producentów i sprzedawców detalicznych z całego świata. W wielu aspektach znacznie wyprzedza swoją konkurencję, dominując rynek e-commerce. Zapewnia łatwy dostęp do milionów potencjalnych klientów – nawet ponad 60% konsumentów rozpoczyna wyszukiwanie produktów właśnie na Amazonie. Dodatkowo platforma ta pozwala obniżyć koszty marketingu i umożliwia szybką ekspansję na rynki zagraniczne. Sprzedaż produktów za jej pośrednictwem może być niezwykle dochodowa, jeśli prowadzona jest we właściwy sposób. Nasze szkolenie ze sprzedaży na Amazonie ma na celu nie tylko zapoznanie Cię z podstawowymi zasadami funkcjonowania platformy amerykańskiego giganta, ale także przekazanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do zwiększania swoich zysków.

Pierwszy pakiet – Beginner – został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą od podstaw rozpocząć swoją przygodę ze sprzedażą na Amazonie. W ramach tego szkolenia prezentujemy wszystkie najważniejsze funkcjonalności konta Amazon Seller Central. Omawiamy procedurę jego założenia i uruchomienia pierwszej sprzedaży. Przeprowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku. Skupimy się również na niezwykle istotnych zasadach obsługi zamówień na Amazon. W prosty, całkowicie zrozumiały sposób wyjaśnimy jak prowadzić działalność na platformie zgodnie z obowiązującym regulaminem i co zrobić, by docierać do jak najszerszego grona użytkowników platformy.

Sporą część kursu poświęcimy także na kwestie obsługi klienta, która jest niezwykle istotna na takim marketplace jak Amazon. Szkolenie będzie koncentrować się m.in. na rozwiązaniach, które pozwalają budować bazę lojalnych odbiorców Twojej oferty. Podpowiemy Ci jak dbać o relacje z osobami, które dokonały zakupu, w jaki sposób uzyskiwać więcej pozytywnych recenzji i jakich błędów unikać w interakcjach z użytkownikami platformy. Wyjaśnimy również dlaczego Amazon tak dużą wagę przykłada do zasady „klient nasz pan”.

Wreszcie – podczas kursu omówimy cały proces budowy idealnej karty produktowej. Zwrócimy uwagę na szatę graficzną, sposób prezentacji artykułu i treść jego opisu. Bazując na wiedzy doświadczonych grafików oraz copywriterów, z którymi współpracujemy, podzielimy się szeregiem sprawdzonych praktyk. Łatwo wdrożysz je w swojej działalności i tym samym zwiększysz współczynnik konwersji. Każdy, kto ukończy szkolenie Beginner będzie potrafił samodzielnie uruchomić sprzedaż na Amazonie w sposób zgodny z obowiązującymi zasadami, kompleksowo obsłużyć klientów i przedstawić swoje produkty tak, by przyciągały one uwagę użytkowników platformy.

Nasz drugi pakiet szkoleniowy – Advanced – poszerza wiedzę nabytą w kursie Beginner o działania marketingowe oraz wskazówki, które optymalizują i zwiększają sprzedaż. Szkolenia AMAZONWAY prowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży na kilku międzynarodowych platformach e-commerce. Dzięki temu możemy dzielić się z Tobą praktyczną wiedzą i umiejętnościami uzyskanymi podczas realnej działalności, a nie jedynie teoriami zaczerpniętymi z webinarów lub serwisu YouTube.

Szkolenie ze sprzedaży na Amazonie dla średnio-zaawansowanych koncentruje się na kompleksowym prowadzeniu marketingu w ramach tej platformy. Wyjaśniamy jakie rozwiązania są najskuteczniejsze, które metody warto stosować na co dzień, a które są już dziś nieefektywne. Zdradzimy również tajniki pozycjonowania produktów. Podstawowym sposobem nawigacji dla kupujących na Amazonie jest wyszukiwanie, więc dla każdego sprzedawcy kluczowe będzie odpowiednie zoptymalizowanie swojej oferty w celu zwiększenia widoczności. Podczas kursu przedstawimy kluczowe czynniki, które wpływają na widoczność Twojego produktu i wyjaśnimy, jak możesz wykorzystać usługi marketingowe platformy do generowania coraz większej sprzedaży. Będziemy Cię uczyć na sprawdzonych, realnych przykładach.

Jeśli chcesz wyprzedzić swoją konkurencję, również powinieneś wybrać nasz kurs. Sprzedaż na Amazonie w popularnych kategoriach wymaga szeregu działań, które pozwolą wyróżnić produkt na tle innych ofert. Szkolenie AMAZONWAY dostarczy Ci niezbędnych narzędzi, służących m.in. do analizy konkurencji. Nauczymy Cię, jak posługiwać się nimi, aby poznawać słabe strony innych ofert i tym samy udoskonalać swoje karty produktów.

Wreszcie – pakiet Advanced obejmuje także warsztaty z tworzenia kampanii reklamowych. Wyjaśnimy nie tylko jak przygotować taką kampanię, by osiągnąć pożądane efekty, docierając do szerokiego grona użytkowników, ale i podpowiemy, w jaki sposób mierzyć skuteczność prowadzonych działań.

Oferta prowadzonych przez nasz szkoleń jest skierowana zarówno dla osób, które dopiero planują rozpoczęcie sprzedaży na Amazonie, jak i przedsiębiorców już prowadzących działalność na tej platformie. Kursy obejmują dogłębne zrozumienie podstaw użytkowania opisywanego marketplace’u oraz rozwijają dodatkowe umiejętności, potrzebne do skalowania Twojego biznesu na Amazonie. Co istotne – szkolenie może być prowadzone stacjonarnie lub zdalnie. Łatwo więc dopasujesz jego formę do swojego harmonogramu pracy czy lokalizacji.

Najczęściej zadawane pytania:

Nasza agencja oferuje 2 pakiety szkoleń: START BEGINNER oraz ADVANCED. Pierwszy pakiet jest dedykowany przedsiębiorcom, który chcą od podstaw rozpocząć swoją przygodę ze sprzedażą na AMAZON, a drugi poszerza tę wiedzę o działania marketingowe i wskazówki, które optymalizują i zwiększają sprzedaż.

Szkolenia są przeprowadzane stacjonarnie (na przykład w siedzibie firmy klienta) lub zdalnie. W naszej agencji jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Wiemy, że stawianie pierwszych kroków na AMAZON nie jest łatwą sprawą i podczas sprzedaży na AMAZON może pojawić się wiele pytań i wątpliwości. W związku z tym nasza agencja nie pozostawia po szkoleniu klientów samym sobie, bowiem oferujemy pełne wsparcie w postaci dodatkowych godzin konsultacji (online lub telefonicznych), podczas których można zapytać o wszystko co dotyczy rozwijania sprzedaży na AMAZON.

Skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajdziesz pełną i kompleksową obsługę sprzedaży zgranicznej. Dostarczymy Tobie wszystko czego potrzebujesz. Sprawdź i przekonaj się.

Czekamy
na Twoją wiadomość