fbpx

Obsługa sprzedaży Amazon 

Obsługa sprzedaży Amazon

Obsługa sprzedaży Amazon pozwoli Ci na zwiększenie zysków i zarobienie dodatkowych pieniędzy. Planując rozpoczęcie przygody z przedsiębiorczością, warto spróbować także działalność w internecie. Jednym z popularnych marketplace’ów jest platforma Amazon, a więc lider e-commerce na rynku amerykańskim i europejskim. W wielu aspektach wyprzedza on swoją konkurencję.

Obsługa sprzedaży Amazon – dlaczego warto?

Szacuje się, że obecnie ponad 300 milionów aktywnych klientów korzysta z Amazona w 180 krajach. Amazon Prime ma ponad 150 milionów członków a sprzedaż firm zewnętrznych rośnie o 52% rok do roku. Mobilna aplikacja Amazon jest dwukrotnie popularniejsza od drugiej w rankingu aplikacji do zakupów mobilnych Walmart, małe i średnie firmy zaś sprzedają na platformie ok. 4000 artykułów na minutę. Wielu klientów to właśnie od Amazona rozpoczyna poszukiwanie interesujących ich produktów.

Aktualnie w serwisie, zarejestrowanych jest prawie 2 miliony sprzedawców. Jeśli chcesz rozpocząć działalność biznesową w sieci i sprzedaż na rynkach zagranicznych dołącz do grona użytkowników Amazon! Pamiętaj jednak, że konkurencja na tej platformie jest silna. Aby wyróżnić się z tłumu, musisz mieć wiedzę, umiejętności, zasoby i plan, który będziesz efektywnie realizować. W każdym z tych aspektów może pomóc Ci agencja AMAZONWAY.

Skorzystaj z naszej oferty!

Obsługa sprzedaży Amazon! Jak możesz zyskać na współpracy z nami?

W AMAZONWAY zajmujemy się procesami sprzedaży od początku do końca. Współpracujemy z grupą specjalistów z różnych dziedzin. Nasi graficy zadbają o to, by Twoje produkty prezentowały się w estetyczny i przyciągający wzrok sposób. Copywriterzy przygotują wartościowe teksty, ciekawie opisując Twoje artykuły i zachęcając klientów do zakupu. Tłumacze dokonają translacji tych treści, by oferta docierała do odbiorców z innych krajów. Z nami obsługa sprzedaży na Amazon będzie kompleksowa.

Zajmiemy się również rejestracją konta oraz wdrożeniem produktów na platformie. Oferujemy zarówno techniczne jak i merytoryczne wsparcie sprzedaży Amazon. Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes bez względu na to, jak dużą ofertę chcesz udostępnić na zagranicznych marketplace’ach. Zadbamy także o pozytywne doświadczenia klientów, dzięki czemu Twoja marka będzie nieustannie zyskiwać renomę. Wszystkie problematyczne sprawy rozwiążemy zgodnie ze standardami Amazona.

Nasze działania po także pomoc w sprzedaży na Amazon przedsiębiorcom, którzy mają już za sobą pierwsze kroki na platformie amerykańskiego giganta. Możemy zoptymalizować opublikowaną ofertę, co przełoży się na poprawę wyników. Sprzedawanie na Amazonie z naszą pomocą, będzie o wiele łatwiejsze, pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i przyniesie Ci zdecydowanie lepsze rezultaty. Zapraszamy do kontaktu – przekonaj się ile możesz zyskać z AMAZONWAY!

Obsługa sprzedaży zagranicznej Amazon – jak jest realizowana?

Wsparcie sprzedaży na Amazon wymaga wiedzy oraz umiejętności, które nabywa się z biegiem czasu, po popełnieniu wielu błędów i zaangażowaniu w konstruowanie oferty sporej ilości energii. Decydując się na wejście na zagraniczne rynki, musisz nie tylko przestrzegać szeregu zasad, ustalonych przez samą platformę, ale także znaleźć sposób na pokonanie konkurencji. Bez wsparcia doświadczonych ekspertów może być to trudne zadanie.

W AMAZONWAY zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia i prowadzenia skutecznej sprzedaży na zagranicznych marketplace’ach, takich jak Amazon. Nie musisz martwić się formalnościami, przygotowaniem i publikacją oferty, jej optymalizacją, uaktualnieniem czy dotarciem do klientów. Każdym z tych aspektów możemy zająć się za Ciebie. Dzięki nam szybko rozpoczniesz sprzedaż na Amazonie w Europie, docierając do niezwykle szerokiego grona odbiorców. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, podpowiemy Ci najskuteczniejsze rozwiązania i skonstruujemy ofertę w taki sposób, by w pełni odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Nie martw się, że obsługa konta na Amazonie przerośnie Twoje możliwości. Kompleksowo zajmujemy się obsługą Twojej umowy na każdym etapie sprzedaży.

Skorzystaj z naszej oferty!

Support

W odpowiednich pakietach nasze wsparcie jest dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Let's make something great together

Sprzedawanie na Amazonie – dlaczego warto?

Decydując się na sprzedaż swoich produktów online, możesz mieć do czynienia z różnymi platformami, które pozwalają wystawiać i promować produkty. Jednak żadna z nich nie będzie nawet zbliżona do Amazona pod względem udziału w rynku. Platforma ta jest kilka kroków przed swoją konkurencją. Wymienimy tylko kilka podstawowych zalet, które niesie za sobą sprzedawanie na Amazon:

  • Gigant na światowym rynku – w 2021 r. udział Amazona stanowił ok. 50% całkowitego wolumenu rynku handlu detalicznego w e-commerce. Z roku na rok, przewaga ta będzie stopniowo rosnąć, co dało się zauważyć na podstawie danych z 2022 r. Wśród ogółu konsumentów 51% robi zakupy na Amazon co tydzień lub częściej, a 15% dokonuje transakcji na platformie 2-3 razy w miesiącu.
  • Wzrost wiarygodności marki – liczby to nie wszystko. Obsługa sprzedaży zagranicznej Amazon zwiększa zaufanie klienta do wcześniej nieznanej marki. Wystawiając swoje produkty na tak renomowanej platformie, automatycznie zyskujesz wiarygodność. Wielu użytkowników sieci chętniej kupuje produkty z Amazona, niż ze sklepu, o którym nigdy nie słyszeli. Amerykański handlowy gigant zapewnia swoich klientów o dostarczaniu najwyższej możliwej jakości obsługi, a to zachęca szerokie grono osób do kupowania produktów właśnie na stronie Amazona.
  • Budowanie bazy klientów – nie bez znaczenia jest także łatwość pozyskiwania nowych klientów. Amazon, obsługa sprzedaży może pomóc Ci zbudować solidną bazę lojalnych odbiorców. Użytkownicy tej platformy zwykle skupiają się na znalezieniu produktów, a nie na konkretnym sklepie. Warto jednak podkreślić, że chętnie wracają do sprzedawców, którzy spełnili ich oczekiwania. To może działać na Twoją korzyść. Gdy nowi klienci dokonają u Ciebie pierwszego zakupu, dalszy sukces leży w Twoich rękach. Jeśli produkt jest dobrej jakości, a ich doświadczenia były pozytywne, istnieje spora szansa, że zyskasz stałych odbiorców.
  • Sprzedaż na Amazon a zagraniczne rynki – pamiętaj, że Amazon jest jedną z największych i najbardziej zaufanych globalnych platform sprzedaży. Dzięki niej łatwo rozpoczniesz ekspansję na inne rynki. Sprzedaż na Amazonie w Europie, zyskuje na popularności. Analiza rynku Amazon pozwoli Ci w łatwy sposób sprawdzić, czy oferowane przez Ciebie rozwiązania są atrakcyjne dla odbiorców w innych krajach.

Przewiduje się, że w 2021 r. udział Amazona stanowił ok. 50% całkowitego wolumenu rynku handlu detalicznego w e-commerce. Dodatkowo, o ile można przewidzieć przyszłość, przewaga ta prawdopodobnie będzie stopniowo rosnąć. Wśród ogółu konsumentów 51% robi zakupy na Amazon co tydzień lub częściej, a 15% dokonuje transakcji na platformie 2-3 razy w miesiącu.

Liczby to nie wszystko. Sprzedawanie na Amazon wiąże się również z takimi korzyściami, jak wzrost zaufania klienta do wcześniej nieznanej marki. Wystawiając swoje produkty na tak renomowanej platformie, automatycznie zyskujesz wiarygodność. Wielu użytkowników sieci chętniej kupuje produkty z Amazona, niż ze sklepu, o którym nigdy nie słyszeli. Amerykański handlowy gigant zapewnia swoich klientów o dostarczaniu najwyższej możliwej jakości obsługi, a to zachęca szerokie grono osób do kupowania produktów właśnie na stronie Amazona.

Nie bez znaczenia jest również łatwość pozyskiwania nowych klientów. Sprzedaż na Amazon może pomóc Ci zbudować solidną bazę lojalnych odbiorców. Użytkownicy tej platformy zwykle skupiają się na znalezieniu produktów, a nie na konkretnym sklepie. Warto jednak podkreślić, że chętnie wracają do sprzedawców, którzy spełnili ich oczekiwania. To może działać na Twoją korzyść. Gdy nowi klienci dokonają u Ciebie pierwszego zakupu, dalszy sukces leży w Twoich rękach. Jeśli produkt jest dobrej jakości, a ich doświadczenia były pozytywne, istnieje spora szansa, że zyskasz stałych odbiorców.

Pamiętaj, że Amazon jest jedną z największych i najbardziej zaufanych globalnych platform sprzedaży. Dzięki niej łatwo rozpoczniesz ekspansję na inne rynki. Sprzedaż na Amazonie w Europie zyskuje na popularności. Udostępniając swoje produkty na tej platformie, możesz szybko sprawdzić, czy są one atrakcyjne dla odbiorców w innych krajach.