Obsługa sprzedaży Amazon 

Sprzedaż na Amazonie

Sprzedaż produktów to świetny sposób na zarabianie pieniędzy i rozpoczęcie przygody z przedsiębiorczością. A jeśli zamierzasz prowadzić tego typu działalność w internecie, na pewno prędzej czy później zainteresuje Cię sprzedaż na Amazon. To popularna platforma, która jest liderem e-commerce na rynku amerykańskim, ale także europejskim. W wielu aspektach wyprzedza swoją konkurencję.

Szacuje się, że obecnie ponad 300 milionów aktywnych klientów korzysta z Amazona w 180 krajach; Amazon Prime ma ponad 150 milionów członków, sprzedaż firm zewnętrznych rośnie o 52% rok do roku; aplikacja Amazon jest dwukrotnie popularniejsza od drugiej w rankingu aplikacji do zakupów mobilnych Walmart, a małe i średnie firmy sprzedają na platformie ok. 4000 artykułów na minutę. Wielu klientów to właśnie od Amazona rozpoczyna poszukiwanie interesujących ich produktów.

Aktualnie w serwisie zarejestrowanych jest prawie 2 miliony sprzedawców. Jeśli chcesz rozpocząć działalność biznesową w sieci, dołącz do nich i sprzedawaj na Amazon! Pamiętaj jednak, że konkurencja na tej platformie jest silna. Aby wyróżnić się z tłumu, musisz mieć wiedzę, umiejętności, zasoby i plan, który będziesz efektywnie realizować. W każdym z tych aspektów może pomóc Ci agencja AMAZONWAY.

Zachęcamy do kontaktu

Sprzedawaj na Amazon z sukcesem! Jak możesz zyskać na współpracy z nami?

Zajmujemy się procesami sprzedaży od początku do końca. Współpracujemy z grupą specjalistów w z różnych dziedzin np. graficy zadbają o to, by Twoje produkty prezentowały się w estetyczny i przyciągający wzrok sposób. Copywriterzy przygotują wartościowe teksty, ciekawie opisując Twoje artykuły i zachęcając klientów do zakupu. Tłumacze dokonają translacji tych treści, by oferta docierała do odbiorców z innych krajów. Z nami obsługa sprzedaży na Amazon będzie kompleksowa.

Zajmiemy się również rejestracją konta oraz wdrożeniem produktów na platformie. Oferujemy wsparcie techniczne i merytoryczne. Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes bez względu na to, jak dużą ofertę chcesz udostępnić na zagranicznych marketplace’ach. Zadbamy także o pozytywne doświadczenia klientów, dzięki czemu Twoja marka będzie nieustannie zyskiwać renomę. Wszystkie problematyczne sprawy rozwiążemy zgodnie ze standardami Amazona.

Pomagamy także przedsiębiorcom, którzy mają już za sobą pierwsze kroki na platformie amerykańskiego giganta. Możemy zoptymalizować opublikowaną ofertę, co przełoży się na poprawę wyników. Sprzedawanie na Amazonie z naszą pomocą będzie o wiele łatwiejsze, pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i przyniesie Ci zdecydowanie lepsze rezultaty. Zapraszamy do kontaktu – przekonaj się ile możesz zyskać z AMAZONWAY!

Obsługa sprzedaży na Amazon – jak jest realizowana?

Sprzedawanie na Amazonie wymaga wiedzy oraz umiejętności, które nabywa się z biegiem czasu, po popełnieniu wielu błędów i zaangażowaniu w konstruowanie oferty sporej ilości energii. Musisz nie tylko przestrzegać szeregu zasad, ustalonych przez samą platformę, ale także znaleźć sposób na pokonanie konkurencji. Bez wsparcia doświadczonych ekspertów może być to trudne zadanie.

W AMAZONWAY zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia i prowadzenia skutecznej sprzedaży na zagranicznych marketplace’ach, takich jak Amazon. Nie musisz martwić się formalnościami, przygotowaniem i publikacją oferty, jej optymalizacją, uaktualnieniem czy dotarciem do klientów. Każdym z tych aspektów możemy zająć się za Ciebie. Dzięki nam szybko rozpoczniesz sprzedaż na Amazonie w Europie, docierając do niezwykle szerokiego grona odbiorców. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, podpowiemy Ci najskuteczniejsze rozwiązania i skonstruujemy ofertę w taki sposób, by w pełni odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

Zachęcamy do kontaktu

Support

W odpowiednich pakietach nasze wsparcie jest dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Let's make something great together

Sprzedawanie na Amazonie – dlaczego warto?

Decydując się na sprzedaż swoich produktów online, możesz mieć do czynienia z różnymi platformami, które pozwalają wystawiać i promować produkty. Jednak żadna z nich nie będzie nawet zbliżona do Amazona pod względem udziału w rynku. Platforma ta jest kilka kroków przed swoją konkurencją. Wymienimy tylko kilka podstawowych zalet, które niesie za sobą sprzedawanie na Amazon.

Przewiduje się, że w 2021 r. udział Amazona stanowił ok. 50% całkowitego wolumenu rynku handlu detalicznego w e-commerce. Dodatkowo, o ile można przewidzieć przyszłość, przewaga ta prawdopodobnie będzie stopniowo rosnąć. Wśród ogółu konsumentów 51% robi zakupy na Amazon co tydzień lub częściej, a 15% dokonuje transakcji na platformie 2-3 razy w miesiącu.

Liczby to nie wszystko. Sprzedawanie na Amazon wiąże się również z takimi korzyściami, jak wzrost zaufania klienta do wcześniej nieznanej marki. Wystawiając swoje produkty na tak renomowanej platformie, automatycznie zyskujesz wiarygodność. Wielu użytkowników sieci chętniej kupuje produkty z Amazona, niż ze sklepu, o którym nigdy nie słyszeli. Amerykański handlowy gigant zapewnia swoich klientów o dostarczaniu najwyższej możliwej jakości obsługi, a to zachęca szerokie grono osób do kupowania produktów właśnie na stronie Amazona.

Nie bez znaczenia jest również łatwość pozyskiwania nowych klientów. Sprzedaż na Amazon może pomóc Ci zbudować solidną bazę lojalnych odbiorców. Użytkownicy tej platformy zwykle skupiają się na znalezieniu produktów, a nie na konkretnym sklepie. Warto jednak podkreślić, że chętnie wracają do sprzedawców, którzy spełnili ich oczekiwania. To może działać na Twoją korzyść. Gdy nowi klienci dokonają u Ciebie pierwszego zakupu, dalszy sukces leży w Twoich rękach. Jeśli produkt jest dobrej jakości, a ich doświadczenia były pozytywne, istnieje spora szansa, że zyskasz stałych odbiorców.

Pamiętaj, że Amazon jest jedną z największych i najbardziej zaufanych globalnych platform sprzedaży. Dzięki niej łatwo rozpoczniesz ekspansję na inne rynki. Sprzedaż na Amazonie w Europie zyskuje na popularności. Udostępniając swoje produkty na tej platformie, możesz szybko sprawdzić, czy są one atrakcyjne dla odbiorców w innych krajach.