fbpx

Sprzedaż na zagranicznych marketplace 

Sprzedaż na zagranicznych marketplace

Planujesz sprzedaż na rynkach zagranicznych? Międzynarodowe marketplace’y czekają na zdobycie! Z Amazonway szybko i sprawnie rozwiniesz sprzedaż na największych i najpopularniejszych platformach e-commerce w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Jako jedna z pierwszych firm specjalizujemy się w kompleksowym doradztwie dla sprzedawców, którzy stawiają na działanie o zasięgu międzynarodowym. Zapewniamy pełne wsparcie przedsiębiorcom, których celem jest efektywna sprzedaż na zagranicznych rynkach.

Sprzedaż na rynkach zagranicznych – co oferujemy?

Jeśli podobnie jak wielu polskich przedsiębiorców oferujesz wysokiej jakości asortyment, ale masz obawy przed wejściem na zagraniczne rynki lub nie wiesz, od czego zacząć, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. W skomplikowanym świecie platform e-commerce jesteśmy drogowskazem, który pomógł już wielu sprzedawcom znaleźć drogę do sukcesu na międzynarodowym rynku. Co robimy w ramach wsparcia sprzedaży online na zagranicznych rynkach?

  • Doradztwo w wyborze najlepszego modelu logistycznego
  • Przygotowanie strategii ekspansji na interesujący Cię zagraniczny rynek
  • Obsługa procesu przygotowawczego i wsparcie sprzedaży na zagranicznych marketplace’ach
  • Wdrażanie działań promocyjnych
  • Model biznesowy stworzony na podstawie analizy wyników sprzedaży

Amazon daje możliwość wyboru między dwoma planami sprzedażowymi – indywidualny oraz profesjonalny. Plan profesjonalny nie generuje żadnych limitów w wartości miesięcznego obrotu. Korzystanie z niego pociąga za sobą konieczność dokonywania opłaty ryczałtowej, która na chwilę obecną wynosi 39 EUR. To jednak nie wszystko – każda transakcja jest objęta prowizją od sprzedaży i kształtuje się w przedziale 8-15% (w zależności od kategorii produktu) całkowitej wartości zamówienia, łącznie z kosztami wysyłki. Zapewnimy Ci pomoc w sprzedaży na Amazon, dzięki której będzie Ci jeszcze łatwiej osiągnąć zyski.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Od lat wspieramy przedsiębiorców, którzy rozpoczynają sprzedaż na francuskich marketplace’ach, amerykańskich platformach czy serwisach e-commerce w innych krajach Europy, takich jak Niemcy, Szwecja, Rumunia czy Wielka Brytania. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy szczegółową analizę potencjału produktów oraz ich kategorii z uwzględnieniem specyfiki danego serwisu sprzedażowego.

Skorzystaj z naszej oferty!

Nie musisz niczym się przejmować, ponieważ to my zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi czynnościami, jak zakładanie kont w marketplace’ach czy tworzenie sklepu.

Współpracujemy z najlepszymi copywriterami, którzy stworzą dla Ciebie wartościowe, unikalne i skuteczne sprzedażowo opisy kategorii, produktów oraz pozostałe, niezbędne treści.

Dzięki nam w pełni wykorzystasz wszystkie zaawansowane możliwości sprzedaży, jakie obecnie oferują przedsiębiorcom zagraniczne platformy e-commerce.

Nasza oferta zawsze elastycznie dopasowywana jest do potrzeb oraz możliwości przedsiębiorców.

Dzięki nam, w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia sprzedaży w internecie.

Pracujemy  na wszystkich najważniejszych marketplace’ach w Europie i USA.

Support

W odpowiednich pakietach nasze wsparcie jest dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Let's make something great together

Rozwijaj sprzedaż na zagranicznych marketplace!

Eksperci szacują, że w najbliższej przyszłości marketplace’y będą odpowiadać za 75% globalnej sprzedaży produktów. Już dziś dołącz do tysięcy polskich sprzedawców, którzy rozwinęli swoje biznesy dzięki odpowiedniej strategii wejścia na zagraniczny rynek. Skorzystaj z automatyzacji działań handlowych, marketingowych oraz logistycznych i wprowadź sprzedaż na zupełnie nowy poziom.

Zwiększ sprzedaż na zagranicznych rynkach w internecie. Od zaraz!

Potencjał zagranicznych platform sprzedażowych, ich dynamiczny rozwój oraz przywiązanie klientów to kluczowe atuty, które pozwolą Ci optymalizować sprzedaż na zagranicznych marketplace’ach. Z naszą pomocą oraz fachowym, spersonalizowanym doradztwem, zyskasz gwarancję idealnie dopasowanej strategii, a także wsparcia w bieżących działaniach e-commerce.

Skorzystaj z naszej oferty!

Gdzie warto sprzedawać?

Rozważasz ekspansję na rynki europejskie? W takim razie powinna zainteresować Cię rumuńska platforma eMag.ro, przeznaczona zarówno dla sprzedawców indywidualnych jak i dla przedsiębiorców. Ten największy serwis e-commerce w Rumunii (ponad 36 mln odwiedzających w grudniu 2021) sprzedaje towary we wszystkich najpopularniejszych kategoriach, oferując swoim użytkownikom szereg zaawansowanych opcji, jak porównywarka produktów, sprzedaż outletowa czy bogata oferta artykułów spożywczych. Co więcej, rumuński rynek e-commerce wyróżnia się stosunkowo niewielkimi wymogami wejścia, niedużą konkurencją oraz otwartością na nowe produkty.

Wayfair to jedna z największych amerykańskich platform e-commerce, skoncentrowana przede wszystkim na sprzedaży produktów z kategorii wyposażenia wnętrz, mebli oraz artykułów dekoracyjnych. W USA Wayfair sprzedaje już więcej produktów dla domu i ogrodu niż Amazon, stopniowo stając się liderem tego segmentu także w Europie. Wyjątkowo szeroki asortyment, w którym obecnie znajduje się ponad 14 000 000 produktów, cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród miłośników stylowych aranżacji wnętrz, ale również wśród sprzedawców oraz przedsiębiorców – także tych z Polski.

Rozważasz sprzedaż na francuskich marketplace? Zacznij od Cdiscount. Największy francuski serwis sprzedaży internetowej oferuje ponad 40 milionów produktów we wszystkich najpopularniejszych kategoriach. Ponad 50 mln unikatowych odwiedzin, sprzedawcy z ponad 150 krajów i brak limitów sprzedażowych, to kluczowe czynniki, przemawiające za tą istniejącą od ponad 20 lat platformą. Do najpopularniejszych kategorii produktów sprzedawanych za pośrednictwem Cdiscount należą odzież oraz buty, książki, AGD i RTV, kosmetyki, a także artykuły sportowe i zabawki.

Wsparcie i doradztwo dla sprzedawców

Doskonale wiemy, że obecnie możliwości prowadzenia sprzedaży na rynkach zagranicznych jest tak wiele, że samodzielny wybór odpowiedniej strategii może być wyzwaniem. Współpracując z Amazonway, nie musisz jednak się go obawiać. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz kompleksowe wsparcie ekspansji na międzynarodowe rynki, pomagając Ci wypracować najkorzystniejsze rozwiązania