Sprzedaż na zagranicznych marketplace 

Sprzedaż na zagranicznych marketplace

Planujesz ekspansję na zagraniczne rynki? Międzynarodowe marketplace’y czekają na zdobycie! Z AMAZONWAY szybko i sprawnie rozwiniesz sprzedaż na największych i najpopularniejszych platformach e-commerce w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Jako jedna z pierwszych firm specjalizujących się w kompleksowym doradztwie dla sprzedawców, zapewniamy pełne wsparcie przedsiębiorcom, których celem jest efektywna sprzedaż na zagranicznych marketplace.

Co możemy Ci zaoferować?

Jeśli podobnie jak wielu polskich przedsiębiorców oferujesz wysokiej jakości asortyment, ale masz obawy przed wejściem na zagraniczne rynki lub nie wiesz, od czego zacząć, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. W skomplikowanym świecie platform e-commerce jesteśmy drogowskazem, który pomógł już wielu sprzedawcom znaleźć drogę do sukcesu na międzynarodowym rynku. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Amazon daje możliwość wyboru między dwoma planami sprzedażowymi - indywidualny oraz profesjonalny. Plan profesjonalny nie generuje żadnych limitów w wartości miesięcznego obrotu. Korzystanie z niego pociąga za sobą konieczność dokonywania opłaty ryczałtowej, która na chwilę obecną wynosi 39 EUR. To jednak nie wszystko – każda transakcja jest bowiem objęta prowizją od sprzedaży, kształtującą się w przedziale 8-15% ( w zależności od kategorii produktu) całkowitej wartości zamówienia, łącznie z kosztami wysyłki.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Od lat wspieramy przedsiębiorców, rozpoczynających sprzedaż na francuskich marketplace, amerykańskich platformach czy serwisach e-commerce w innych krajach Europy, takich jak Niemcy, Szwecja, Rumunia czy Wielka Brytania. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy szczegółową analizę potencjału produktów oraz ich kategorii z uwzględnieniem specyfiki danego serwisu sprzedażowego.

Support

W odpowiednich pakietach nasze wsparcie jest dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Let's make something great together

Rozwijaj sprzedaż na zagranicznych marketplace!

Eksperci szacują, że w najbliższej przyszłości marketplace’y odpowiadać będą za 75% globalnej sprzedaży produktów. Już dziś dołącz do tysięcy polskich sprzedawców, którzy rozwinęli swoje biznesy dzięki odpowiedniej strategii wejścia na zagraniczny rynek. Skorzystaj z automatyzacji działań handlowych, marketingowych oraz logistycznych i wprowadź sprzedaż na zupełnie nowy poziom.

Sprzedawaj więcej w internecie. Od zaraz!

Potencjał zagranicznych platform sprzedażowych, ich dynamiczny rozwój oraz przywiązanie klientów to kluczowe atuty, które pozwolą Ci optymalizować sprzedaż na zagranicznych marketplace. Z naszą pomocą oraz fachowym, spersonalizowanym doradztwem, zyskasz gwarancję idealnie dopasowanej strategii, a także wsparcia w bieżących działaniach e-commerce.

Gdzie warto sprzedawać?

Wsparcie i doradztwo dla sprzedawców

Doskonale wiemy, że obecnie możliwości prowadzenia sprzedaży na zagranicznych marketplace’ach jest tak wiele, że samodzielny wybór odpowiedniej strategii może być wyzwaniem. Współpracując z AMAZONWAY, nie musisz jednak się go obawiać. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz kompleksowe wsparcie ekspansji na międzynarodowe rynki, pomagając Ci wypracować najkorzystniejsze rozwiązania

Zwiększ sprzedaż

Już dziś skorzystaj z naszej oferty i rozwijaj sprzedaż na zagranicznych marketplace! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i poznaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zyskaj profesjonalne wsparcie w organizacji sprzedaży w wybranych krajach lub skorzystaj z pomocy naszych ekspertów, którzy przygotują dla Ciebie idealnie dopasowaną propozycję najciekawszych zagranicznych rynków.