fbpx

Sprzedaż e-Commerce
od A do Z
 

Jesteśmy agencją e-commerce, która łączy ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin. Od fotografii produktowej poprzez copywriting, tłumaczenia, marketing, social media, rozwiązania IT, logistykę i wiele innych.

Co robimy?

W naszej pracy, każdego roku zauważamy, że coraz więcej polskich przedsiębiorców jest zainteresowanych ekspansją na zagraniczne rynki, a w szczególności na AMAZON, który jest liderem globalnej sprzedaży internetowej. Dlatego też pomagamy, doradzamy, szkolimy, wyjaśniamy i wspieramy w rozpoczęciu i prowadzeniu sprzedaży na AMAZON. Prowadzimy prostą drogą do skutecznej sprzedaży oraz zwiększania zysków. Jesteśmy drogowskazem dla firm pośród mnogości skomplikowanych zasad platformy AMAZON i e-commerce zagranicznego.

skuteczna-sprzedaz-na-amazon

Nasze usługi

Kompleksowość

Poprowadzimy Twoje konto sprzedażowe na AMAZON i innych zagranicznych platformach sprzedażowych, abyś nie musiał się niczym martwić. Masz problem z głowy, bo oddajesz prowadzenie Twojej sprzedaży na AMAZON w ręce specjalistów.

Analiza konkurencji

Dla Twojej firmy przeanalizujemy rynek oraz konkurencję, abyś miał świadomość możliwości i potencjału swoich produktów.

Karty produktowe

Przygotujemy optymalne karty produktowe (zdjęcia oraz copywriting w różnych językach), aby zachęcały klienta do zakupu Twoich produktów oraz spełniały swoją funkcję w wyszukiwarce produktów.

Pełna integracja

Zintegrujemy konto Amazon z Twoimi dotychczasowymi rozwiązaniami (sklepami internetowymi i platformami sprzedażowymi) tak, abyś miał wszystko w jednym miejscu.

Formalności

W AMAZONWAY znajdziesz też wsparcie we wszelkich formalnościach związanych z rejestracją VAT w innych krajach, ochroną marki/znaku towarowego (EUIPO), uzyskaniu dobrej oferty od operatorów logistycznych.

Kampanie sprzedażowe

Poprowadzimy Twoje kampanie reklamowe na zagranicznych rynkach, nie tylko w AMAZON.

Indywidualna
wycena

Każdy problem rozwiązujemy indywidualnie. Napisz do nas, chętnie przygotujemy wycenę.