fbpx

Amazon Prime w końcu w Polsce!

Udostępnij wpis

amazon-prime-w-polsce

Klienci, którzy znają AMAZON już od jakiegoś czasu, dziś mogą się cieszyć, gdyż aktywował on program PRIME dla polskich klientów. Zapewne po to, aby przed Black Week oraz świętami Bożego Narodzenia przyciągnąć sporą rzeszę klientów korzystających do tej pory z Allegro - absolutnego króla polskiego rynku e-commerce.

Co dostajesz w Prime?

Ciesz się dostawą milionów produktów nawet następnego dnia. Do domu, paczkomatów i punktów odbioru, bez minimalnej kwoty zamówienia.

Oglądaj najnowsze filmy i seriale na Amazon Prime Video, w tym nagradzane, oryginalne produkcje Amazon, wszystko co lubisz na dowolnym urządzeniu.

Korzystaj z darmowych gier PC, zawartości do pobrania w grach oraz comiesięcznej subskrypcji kanału Twitch na
Prime Gaming.

Sama usługa Amazon Prime Video dotychczas kosztowała 25 zł miesięcznie, czyli 300 zł rocznie. Aktualnie płacąc 49 zł rocznie lub niecałe 11 zł za miesiąc mamy gwarancję darmowych i szybkich dostaw (nawet na następny dzień), ale to nie koniec przywilejów.

W ramach tej opłaty dostajemy również dostęp do specjalnych ofert cenowych na AMAZON.PL oraz do usługi AMAZON PRIME VIDEO, zawierającej niezliczoną ilość filmów oraz seriali i PRIME GAMING (dla zapalonych graczy).

Porównując do znanego wszystkim Polakom programu SMART na Allegro, za tę samą opłatę subskrypcyjną na Amazon.pl dostajemy o wiele więcej i to bez ograniczenia co do kwoty zakupu. 

Dostępny jest też trzydziestodniowy okres próbny, w którym można za darmo przetestować działanie usług.

Kto się skusi? 🙂

Zostań z nami