fbpx

Amazon Prime w końcu w Polsce!

Znasz Amazon od dawna? Dziś możesz cieszyć się programem Amazon Prime w Polsce. Aktywacja Amazon Prime dla polskich klientów tuż przed Black Week oraz świętami Bożego Narodzenia to zabieg nieprzypadkowy. Ma on bowiem przyciągnąć sporą rzeszę klientów korzystających do tej pory z Allegro – absolutnego króla polskiego rynku e-commerce.

Ciesz się dostawą milionów produktów nawet następnego dnia. Do domu, paczkomatów i punktów odbioru, bez minimalnej kwoty zamówienia.

Oglądaj najnowsze filmy i seriale na Amazon Prime Video, w tym nagradzane, oryginalne produkcje Amazon, wszystko co lubisz na dowolnym urządzeniu.

Korzystaj z darmowych gier PC, zawartości do pobrania w grach oraz comiesięcznej subskrypcji kanału Twitch na
Prime Gaming.

Amazon Prime w Polsce – co dostajesz?

  • Amazon – Ciesz się dostawą milionów produktów nawet następnego dnia. Do domu, paczkomatów i punktów odbioru, bez minimalnej kwoty zamówienia.
  • Prime Video – Oglądaj najnowsze filmy i seriale na Amazon Prime Video, w tym nagradzane, oryginalne produkcje Amazon, wszystko, co lubisz na dowolnym urządzeniu.
  • Prime Gaming – Korzystaj z darmowych gier PC, zawartości do pobrania w grach oraz comiesięcznej subskrypcji kanału Twitch na Prime Gaming.

Amazon Prime w Polsce – co warto wiedzieć?

Do tej pory usługa Amazon Prime Video kosztowała 25 zł miesięcznie, co daje 300 zł rocznie. Aktualnie płacąc 49 zł rocznie lub niecałe 11 zł za miesiąc zyskujesz gwarancję darmowych i szybkich dostaw (nawet na następny dzień). To jednak nie koniec przywilejów. W ramach tej opłaty dostajesz także dostęp do specjalnych ofert cenowych na AMAZON.PL oraz do usługi AMAZON PRIME VIDEO, zawierającej niezliczoną ilość filmów oraz seriali i PRIME GAMING (dla zapalonych graczy).

Porównując tę ofertę do znanego wszystkim Polakom programu SMART na Allegro, za tę samą opłatę subskrypcyjną na Amazon.pl dostajesz o wiele więcej i to bez ograniczenia co do kwoty zakupu. Dla klientów dostępny jest także trzydziestodniowy okres próbny, w którym można za darmo przetestować działanie usług. Chcesz wypróbować Amazon Prime w swojej firmie? Z AMAZONWAY otrzymasz kompleksową pomoc w sprzedaży na Amazon, jak i szkolenie Amazon, które pozwoli Ci z łatwością stawiać pierwsze kroki na tej platformie. Sprawdź także – obsługa sprzedaży Amazon.

Kto się skusi? 🙂

Zostań z nami

Co to jest Amazon FBA?

Co to jest Amazon FBA? To usługa, która zrewolucjonizuje Twój system sprzedaży na marketplace’ach. Chyba każdy przedsiębiorca, który próbował skorzystać z możliwości, jakie oferuje sprzedaż

Czytaj więcej »

Jak sprzedawać na Etsy?

Chciałbyś trafić ze sprzedawanymi towarami do znacznie szerszego grona klientów? W takim razie sprawdź nasz poradnik, które podpowie każdemu jak sprzedawać na Etsy. Witryna ta

Czytaj więcej »