fbpx

Jak sprzedawać na Etsy?

Chciałbyś trafić ze sprzedawanymi towarami do znacznie szerszego grona klientów? W takim razie sprawdź nasz poradnik, które podpowie każdemu jak sprzedawać na Etsy. Witryna ta jest obecnie bardzo popularna i z pewnością przyczyni się zwiększenia sprzedaży proponowanych przez Ciebie produktów.

Sprzedaż na Etsy – od czego zacząć?

Etsy to znana większości użytkownikom sieci platforma, skierowana przede wszystkim do osób tworzący rozmaite rękodzieła czy też sprzedających towary typu vintage. Jako sprzedający występują tam zatem właściciele małych sklepów, a także prywatni twórcy. Najważniejszym etapem sprzedawania za pośrednictwem platformy Etsy, jest utworzenie własnego sklepu. Konto takie umożliwia nie tylko sprzedaż, ale także samodzielne kupowanie wybranych produktów. Aby Twój profil był wiarygodny, koniecznie wyposaż go również w notkę biograficzną, jak również zdjęcie profilowe.

Sprzedawanie na Etsy – płatności

Istotną kwestią sprzedaży na Etsy jest otrzymywanie zapłaty za zakupione przez klientów towary. W tym celu koniecznie powiąż swój rachunek bankowy z utworzonym wcześniej koncie w sklepie Etsy. Podaj również niezbędne dane oraz kartę kredytową umożliwiającą szybkie płatności na naszej witrynie. Bardzo ważne jest również uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Pomaga ono w skuteczny sposób zabezpieczyć konto – na przykład podczas logowania z nowej przeglądarki czy nieznanego dotychczas urządzenia.

Zarejestrowanie się jako sprzedawca na witrynie Etsy to także konieczność uzupełnienia danych swojego sklepu. Pamiętaj, że oprócz dodawania tam produktów warto zadbać również o to, by każdy z nich posiadał czytelny opis. Dobrze byłoby także opatrzyć produkty dobrymi jakościowo zdjęciami, które zachęcą potencjalnych kupujących. 

Sprzedaż a strategia marketingowa

Samo stworzenie sklepu nie sprawi wcale, że dane produkty będą popularne. Warto pomyśleć o takich działaniach marketingowych, które mogą skutecznie wpłynąć na zwiększenie sprzedaży. Jako firma posiadająca doświadczenie w tego typu praktykach, proponujemy klientom fachową pomoc w prowadzeniu sklepów na różnych platformach sprzedażowych. Nasze usługi to między innymi:

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wystawianie przedmiotów na sprzedaż w internecie jest bardzo korzystne, o czym przekonało się już wiele osób. Dołącz do ich grona i sprawdź, jakie to proste!

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Zostań z nami

Co to jest Amazon FBA?

Co to jest Amazon FBA? To usługa, która zrewolucjonizuje Twój system sprzedaży na marketplace’ach. Chyba każdy przedsiębiorca, który próbował skorzystać z możliwości, jakie oferuje sprzedaż

Czytaj więcej »

Jak sprzedawać na Etsy?

Chciałbyś trafić ze sprzedawanymi towarami do znacznie szerszego grona klientów? W takim razie sprawdź nasz poradnik, które podpowie każdemu jak sprzedawać na Etsy. Witryna ta

Czytaj więcej »